Ahoj, rozhodla jsem se ve svém blogu založit první pravidelnou rubriku! Ráda bych se s Vámi každý týden podělila o deset nej- (lepších, hezčích, inspirativnějších a jinak srdcovějších) věcí, se kterými jsem se setkala. Proč? Jsou to věci, které mi během týden jakkoli ozvláštnily či prosvětlily den, avšak na samostatný příspěvek úplně nevydají, nicméně by neměly upadnout v zapomnění. A abyste se z nich mohli radovat i Vy 🙂

Jdeme na to? 🙂

1. Sušené makové kvítí

Jpeg

Je to, může někdo říci, trapné, že si naděluji sama sobě květiny, když já mívám takové neutuchající nutkání obklopovat se hezkými věcmi. A tahle kytička, navíc ještě za pár šupů na farmářském trhu, mne prostě padla do oka natolik, že jsem se pro ní i musela vracet (jelikož jsem se napoprvé plácla přes prsty a nechala ji ve stánku samotnou).

2. Love Letter s Benedictem

maxresdefault

Kdo mě zná, ví, že mám tak trochu „celebrity crush“ na Sherlocka 8-). Samozřejmě proto, že je tolik podobný mému Honzovi :)). ‚Brainy is the new sexy‘ bych si měla nechat natisknout na tričko. No a proto mě úplně dostalo, když jsem ten hluboký a chladně logický hlas s britským akcentem slyšela předčítat milostný dopis. Takže mé milé spolufanynky, založte si tento odkaz!

3. Variace na lapače snů

f57ca580c1af1ede25f7815fdbd5b008 (1)

Moc se mi líbí všechny ty nápady na DIY lapače snů. V blízké době se na nějaký vlastní kousek taky chystám! Tenhle byl nalezen na portále Etsy.com

4. Stromový náhrdelník

Bez názvu

V poslední době jsem zblázněná do všeho se stromovými motivy. Asi Vás v brzké době čeká DIY tutorial na podobnou ozdobičku <3

5. Předělávky s krajkou

336ddad9674f51ca2cbb5aa0c3250f37

A další z věcí, na které mám v poslední době slabost. Kombinace s krajkou! Krajka na bundě, krajka na šortkách, krajka na mikině… a vypadá to jednoduše, že? 🙂 Můj To-Do list se nebezpečně rozrůstá… Nápad nalezen na tomto webu.

6. Nový Ikea katalog

Jpeg

Ikea katalogy mě baví! Vlastně mě baví Ikea inspirace na Pinterestu, Ikea obědy, výlety do Ikey… Vždycky mám pak plnou hlavu dalších a dalších nápadů na téma „Co bych všechno udělala, mít tak (trošku) víc peněz“. A víte, že Ikea už nabízí i vege alternativy oblíbených švédských kuliček?  Nicméně tohleto je to taková moje sbírka. Někdo má motýly, někdo auta, jiný pornovidea.. já holt sbírám nápady na interiérové dekorace O:-)

7. DIY kobercové kraťásky

ed80e06d918ff9a15330064bea5ddc5b

Vypadá to skvěle a jednoduše! Škoda, že léto už pomalu končí, ale rozhodně si tenhle nápad zazáložkuju a ještě se k němu spíš dříve než později vrátím. Nalezeno na tomto webu.

8. Polštářoví roztomilouši

ddf0b3ec3564ba49eef962695365e360

No, nejsou úžasní? Pár nápadů od Skunkboy blogu a rozhodla jsem se dostát své stereotypní povinnosti naučit se šít.

9. Podzim 💚 a všechno kolem něj

763fb86255a549846f3a45ad1140a459

Tak nějak mám prostě podzim hrozně ráda. A po těch úmorných vedrech ještě víc. Příroda se zbarvuje v těch tónech oranžové, kterou zbožňuji, mám moc ráda podzimní módu (jmenovitě vrstvy a hnědé kotníčkové botky) a počasí nahrává dlouhým večerům v peřinách s velkým hrnkem bylinkového čaje 💜 Fotku pořídily E+E z mého oblíbeného A Beautiful Mess.

10. ELECTROSWING s mojí malou sestřičkou 💝

1

Jpeg

Jpeg

 

S láskou,

M.M.