O mně

Ahoj! Jmenuji se Martina a vítám vás na blogu Pihovatá.cz!

Píšu o sobě, o světě,  o jídle, o DIY projektech, o módě a stylu a o dekoracích. Budu se s Vámi dělit o dobré tipy, na které narazím nebo se kterými se setkám a byla bych vážně MOC ráda, pokud by tento vztah byl reciprocitní. Tedy vůbec se neobávejte komentovat jakékoli mé články, odkazovat, doplňovat… Ráda bych, abychom pro sebe představovali navzájem zdroj inspirace.

Cílem mé stránky je snaha předat  a podělit se o pár nápadů, jak svůj svět a prostor kolem něj udělat šťastnější a hřejivější. Nejsem žádný odborník a všechny mé tipy teprve sama zkouším, ale je to „terapie“ pro mě a může to být obohacení i pro vás.

Mottem mé stránky, když jsem ji začala vytvářet, bylo spojení „Slow everything“ – protože jednoduše a krásně vystihuje mou životní filozofii. Život v souladu a souznění, udržitelný život a to po všech stránkách. Tento blog je souhrn mých myšlenkových výkřiků, stejně jako blog o vaření, o módě, o vztazích. Chci zde zveřejňovat nápady, jak zútulňovat svůj fyzický prostor a zušlechťovat i ten psychický. Je to blog o životě a o všem, co v něm obyčejnou holku potkává. Je to ale blog, ve kterém se snažím předat pro mě velice významnou zprávu – žít smysluplně, žít ohleduplně, žít láskyplně. A užít dne!

IMG_1236 mala

 Pokud jste na mé stránce úplně noví a chcete mne nejprve trochu poznat, přečtěte si o mně více v těchto článcích nebo konkrétně:

12

Jpeg


A jak to vlastně s Pihovatou začalo? Dlouho jsem přispívala na různých blogovacích portálech až jsem si image (266)_editedjednoho dne řekla, že bych do toho ráda skočila naplno a tak jsem založila Pihovatou (původní název blogu byl My Inspires).

Psaní mne vždycky bavilo a měla jsem pocit, že bych chtěla lidem předat něco víc – o tom, jak dosahovat štěstí, jak si ho kolem sebe aktivně vytvářet. Postupně se blog trochu rozrostl a já jsem vděčná, že se tu s vámi můžu potkávat!

Více o mé cestě se dočtete v článku Moje blogerské začátky.

 

Takže se příjemně uložte, připravte si něco teplého k pití a užijte si to tu se mnou 🙂

Příjemné počtení!

P.S. připojte se k mojí komunitě a buďte se mnou dále v kontaktu – najdete mne na těchto odkazech 🙂

f, facebook, letter, media, social iconanimal, bird, media, social, twitter iconcamera, instagram, media, photo, social iconletter, media, p, pininterest, social, visual icon