2 komentáře

 1. No, to jsem zvědavá. Zdá se, že to sedí, jelikož loni jsem si skutečně před vlastním prahem zametala a letos, dokonce opravdu v únoru, se budu sestěhovávat s přítelem. Tudíž ano. Vztahová část bude naplněna jak se patří. 🙂

  Já na horoskopy tolik nevěřím, ale jak se říká, na každém šprochu, pravdy trochu. Každopádně jsem se jeden čas zabývala numerologií. A tam musím říci, že naopak seděla většina z toho, co se mi podařilo vypočítat a vyzjistit. 🙂

 2. Danfika

  Horoskopy nezatracuji, ostatně dlouho jsem na tomto poli pracovala 🙂 Jen to nesmí být ony obecné z novin, které jsou často vycucány z prstu…no je to na dlouhou polemiku.
  To samé je ona fráze “ co jsi zasel, to sklidíš“ je to psáno každý rok a je to logické, žádný zvláštní astro jev 😀
  2018… Bude rok Psa, bude mu vládnout Venuše a numeralogicky je to rok 2.
  Ano, je to především rok vztahů, lásky, rodiny, věrnosti…staré rodinné křivdy mají šanci na nápravu. Je to rok velkého smíření, odpuštění. V pospolitosti je síla. Mnozí se dočkají návratu své velké lásky. Bude se rodit hodně dětí. Jelikož Venuše vládne umění, tak umělci, spisovatelé, herci, budou mít velmi plodné období a dočkají se uznání..i peněz.
  Těším se, rok Psa bude lehčí než rok pod diktátorským Kohoutem. Jen na zdraví by se měli lidi zaměřit. Tam to bude haprovat.
  Krásný rok 2018 přeji tobě i všem kolemjdoucím.

Co na to říkáš Ty? :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.