Štědrý den už pomalu klepe na dveře a mnozí z nás již mají většinu vánočních dárků připravenou. Co ještě zbývá je všechny ty více či méně foremné kousky zabalit do svátečního kabátku. V tomto článku bych se s Vámi chtěla podělit o pár tipů, jak využít materiály, které doma dozajista máte, k vytvoření kouzelných a originálních vánočních balíčků.

Různé způsoby balení dárků

Hnědý užitný papír používají snad všichni prodejci a pokud ne, dozajista ho máte sami doma či ho můžete za doslova pár korun koupit  nejbližším papírnictví. A že i z užitného papíru vytvoříte krásné, ne-li krásnější balíčky, se můžete přesvědčit. Různé způsoby jak využít recyklovaný užitný papír při balení dárků najdete zde a zde.

Polštářkový balíček

Pravděpodobně máte pro maminku nebo kamarádku i nějaký drobný šperk. A pokud jste trochu jako já, zapomene k nim pořídit krabičku. Nevěště hlavu, protože i bez krabičky se to dá a vypadá to, troufám si říci, mnohem lépe. Jedině, co potřebujete, je čtvrtka, mašle, pravítko a CDčko (ano, správně, retrodisk :)) Polštářový balíček na šperky a jiné drobnost docela snadno vyrobíte s pomocí tohoto videa

Polštářkový balíček z toaletního papíru

Ještě jednodušší verzi polštářkového balíčku ale vytvoříte za pomoci materiálu, který stoprocentně doma máte – ruličky od toaletního papíru. Jednoduchý návod najdete na Pinterestu. Fantazii ve výzdobě se meze nekladou 🙂

5cbc11d291a0ddda70254088ed54dca8

Pokud už máte a chcete použít zakoupený balící papír, můžete si ho ještě libovolně personalizovat. Tento tip pochází od Elsie a Emmy.

Tak co, našli jste svojí inspiraci? Budu moc ráda, pokud mi ukážete své výtvory 🙂 Moje prosincový výzva už se pomalu chýlí ke konci, všechny příspěvky naleznete pohromadě tady.

Krásné balení přeje,

http---signatures.mylivesignature.com-54493-339-94803C1AF41501707EC5E623A7C2F256