K Vánocům prostě patří Vánoční cukroví. A které je to nejlepší? Odpovídá jedenáct českých blogerek.

Vánoční cukroví

Ano, já vím, na svou prosincovou výzvu jsem teď na pár dní pozapomněla. Popravdě to bylo tak, že jsem několik dní tohoto týdne strávila v Bruselu a program byl tak napjatý, že jsem se k blogování vůbec nedostala, přestože jsem to ale plánovala.

Nicméně jsem zpátky. O Bruselu budu ještě povídat v některém z nadcházejících dní, ale dnešní příspěvek je vlastně o spolupráci několika blogerek, které se rozhodly společně zodpovědět několik otázek na Vánoční téma. Na každém z uvedených blogů proto najdete odpovědi všech zapojených blogerek na jednu z položených otázek. No a u mne to je Vánoční cukroví.Takže jako sladkosti v naší české blogosféře o Vánocích frčí?

Za tento nápad děkuji Annie Reprobat!

Pečení Vánočního cukroví

Jaké jsou naše nejoblíbenější Vánoční cukrátka?

Annie Reprobate: Vanilkové rohlíčky, perníčky a vosí úly – bez nich to nejsou vůbec Vánoce!

Justýna z The door to my little world: Moje babička dělá každoročně košíčky plněné krémem, to je úplně nejlepší cukroví.

Veronica z Look At Mu: Vosí úly rozhodně!

Martina Magdalena z My Inspires: Já mám nejradši „suché“ cukroví – perníčky a oříškové tlapky. To, co si můžete namáčet do čaje. Mňam. 🙂

Lucy Enne z With The Charm: Asi linecké a perníčky.

My ideal life: O Vánocích miluji vanilkové rohlíčky.

Christina Majcik: Klasika, medovníky. Milujem medovníky a je to vianočná klasika ktorú celý rok nemám až na Vianoce. No kedže ich vždy robím ja, nie vždy dopadnú dobre, pretože priznávam že niesom nejaký dobrý kuchár a pekár, čokoľvek čo sa týka varenia a pečenia. No a kedže mi skôr na Vianoce (bohužiaľ) kupujeme sladké, tak mi zostávajú medovníky.

Perníčky a cukroví

Dream blog: Rohlíčky. :3

Barbora Knihomolka: Toho je… Rozhodně se o Vánocích neobejdu bez vanilkových rohlíčků, perníčků, lineckého, skořicových rohlíčků, kokosek, pracen, sněhových pusinek, košíčků, skořicových klubíček,… Zkrátka miluji vše, co pečeme s mamkou. A že je těch druhů opravdu dost! 🙂

Žaneta z Born to be beautiful: Vosí hnízda !

Sabbi z Knižní nory: Nejradši mam vosi úly, londýnské řezy a linecké.

A jaké je to Vaše? Rozhodně nezapomeňte prokliknout na blogy ostatních, každá z nás zpracovává jinou otázku 🙂

Mějte krásnou třetí adventní neděli <3

http---signatures.mylivesignature.com-54493-339-94803C1AF41501707EC5E623A7C2F256