Tento týden u mě pár dní bydlela moje malá sestřička. Kromě spousty dalších zážitků jsme si jeden večer na zahradu vynosily barvy, štětce, (víno zrovna chybělo) a kanvasy a pustili se do toho, co jsme doufaly, že se promění v malé umělecké dílko k výzdobě našich pokojů… 🎨 Malování nás hrozně chytlo! A bezostyšně přiznávám, že se nám to i povedlo 🙂

11896032_10206101511035668_5310844339462486147_n

Terezka chtěla něco do svého Provence-laděného pokoje, já jsem se zase nechala inspirovat knoflíkovými stromy, které jsem objevila na Pinterestu – tady. Ach, Pinterest, moje nejvíc nejmilovanější prokrastinační místo. Kdybyste někdy zabloudily na můj profil, asi byste si museli vyčlenit měsíce na to se jenom proklikat záplavou těch skvělých nápadů, které tam shromážďuji ve svém „Jednou-něco-podobného-udělám-listě“.

Jpeg

Jpeg

 

No, v jednu chvíli jsem si myslela že k obrázku, který jsem namalovala, nakonec ani knoflíky hodit nebudou, aby to nepůsobilo přeplácaně. Původní záměr namalovat jednoduchou siluetu stromu totiž s namočeným štětcem vzal za své a já malovala, malovala, malovala… no a tak. Ale naštěstí jsem to ještě před definitivním zavržením knoflíků nápadu vyzkoušela – a ono to vypadalo vážně moc hezky.

Jpeg

Takže tak. A bludišťáka dostane ten, kdo vymyslí nejlepší místo, kam obrázek pověsit 🙂

Bylo to moc fajn 🙂 Zas něco podobného vymyslíme, Terez 💜

Jpeg