11 komentářů

  1. Milé,srozumitelné a hlavně nenásilné.Nesnáším škatule,pravidla a příkazy.Spoustu věcí už jsem vyřadila,rozdala,nebo vyhodila,ale nezbavím se kozaček jen proto,abych se vešla do správného počtu.Vyhodila jsem i spoustu serepetiček jako jsou svíčky,skleničky,rámečky apod.Je to opravdu fajn pocit,když nemáte narvané skříně zbytečnostmi.Odpadá časté hledání toho či onoho,přenášení krámů z jednoho místa na druhé,protože všude překáží a také dlouhé přemýšlení co ráno na sebe,protože mi téměř všechno ladí k sobě.
    A ještě jedna věc.Červený nápis SALE ve mě probouzel neodolatelnou touhu nakupovat.I té jsem se zbavila. 🙂

  2. Martino, super článek. Už se na to chystám hodně dlouho, hodně jsem už vyřadila – několikrát. Ale asi to fakt chce všechno na jednu hromadu a pak tomu dát lajnu 🙂 A ta vrchní fotka je tvoje? Krásné dny, Iva

  3. Bezvadný článek! Taky už delší dobu pracuji na kapsuli, mně to hodně usnadnilo nedávné stěhování, kdy jsme se rozhodli, že si dům nechceme zanést nesmysly, takže prošla redukcí i moje a manželova skříň. Celkově fungujeme minimalisticky (ale až nedávno jsme zjistili, že takový životní styl má název, do té doby jsme tak prostě žili). Když jsem se „přecvakla“ na kapsuli, tak mi to dost zjednodušilo fungování, miluji lokální tvorbu, takže namísto pěti řetězcových kabelek nebo dvaceti triček radši koupím jednu opravdovou koženou kabelku.
    Ať se daří, hezký blog!

  4. Ty jo máš to krásně zorganizované. Také se na to chystám, ale až tak za měsíc. Právě si předělávám pokoj a chtěla bych mít právě, co nejvíce minimalistický. Odprostit se od všech zbytečných věcí, které nepotřebuji a s tím přichází na řadu i oblečení. Ten nápad se mi zalíbil již na poprvé, co jsem ho viděla právě u „Inkoustové tečky“ a těším se až ho také aplikuji. :))
    Máš krásný! Teď jsem na něj narazila a jdu prohlédnout více článků.. 🙂

Co na to říkáš Ty? :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.