Včera jsme psali o knížkách, že? No, dneska si beru na paškál svoje nejoblíbenější blogy. Najdete mezi nimi české i americké blogerky s různými tématy. Doufám, že si je také oblíbíte 🙂

Nejoblíbenější blogy

  1. A Beautiful Mess

Blog, který sleduji asi nejdéle. Blog píší dvě krásné čerstvé třicítky, Elsie a Emma, které vyvinuly brand Happy Handmade Home – jak si vytvářet domov vlastnoručně. A nejen domov, ale život obecně. Takže píší o tom, jak si vyrábět vlastní nábytek a dekorace, jak vytvářet dokonalé kulinářské kousky, jak si šít nádherné oblečení. A taky něco málo o sobě. Elsie a Emma jsou mojí největší inspirací!

Elsie_Emma

2. Skunkboy Blog

Báječný mamablog, který jsem našla díky ABM – Katie je totiž jednou z pravidelných přispěvatelek toho blogu. Katie, alespoň ta blogová, žije můj vysněný život. V domečku se svým mužem, kterého si vzala v 18ti a dvěma dokonalými dcerkami. Píše o svém životě, o svém tvoření a svojí dílně, o domácím vzdělávání. A kromě toho se na ní hrozně ráda koukám, protože je prostě nádherná :))

16520938353_82a547b9de_z

 

3) Anie Songe

Jak jsem říkala, že Katie Shelton žije můj vysněvý život, tak to samé dělá i Anie. Ačkoli vlastně její život vypadá úplně jinak. Ve dvaceti se sebrala a přestěhovala se na Bali, začala pracovat pro neziskovku a dneska žije z blogování, prodeje svých výrobků a pronajímání jejich kouzelného bulgalovu Makawi Tuwa, který si vlastníma rukama vytvořili s přítelem.

anie

4) Hey Gorgeous

Moje největší inspirace ve svatebním plánování. Podívejte se na její nádherné svatby!

11535865_877800355625461_7607930711626078784_n

 

Stezky polárního vlka

Blog úžasné čtyřiadvacetileté cestovatelky, která to prostě umí! Zvládla to, že cestuje po celém světě, píše, vaří a potlouká se po kavárnách.

vlk

Sometimes sweet

Krásný rodinný a super-rozkošný blog, kde autorka píše o tom, co má ráda a co zažívá. Jednoduché, ale strašně krásné!

ppp

A Return to Simplicity

Nepříliš aktualizovaný a po vizuální stránce trochu přeplácaný blog, ale JE TO PŘESNĚ ONO! Tenhle blog je asi nejblíž tomu, co chci psát já. Recepty, domácí zvířata, zahradničení, všechno kolem chodu domácnosti, DIY a tvoření. Rozhodně si blog prohlédněte!

rts

Pretty Life Girls

Podobně jako ABM se jedná o blog o tvoření, o módě, cestování a receptech. Holky mají spoustu výborných nápadů a některé rozhodně stojí za to!

plg

A jaké jsou vaše oblíbené blogy? 🙂 Doporučte mi nějaké 🙂