Sledujete mojí květnovou BlogoVýzvu?  Pokud ano, tak víte, že ji poslední dobou docela flákám, že jeden z posledních článků je o mých, doposud již absolvovaných, výzvách. (Ano, vím, že jsem pár článků vynechala, lépe řečeno nestihla, ale v první volné chvíli je sem doplním. Takže články o tom, na co jsem nejvíc pyšná a co mne inspiruje můžete očekávat v nejbližší možné chvíli).

moje výzvy

Tedy dneska o mých výzvách. Nu, vlastně bych je shrnula do dvou. Jedna z nich byla blogovací a Vánoční – kdy jsem se snažila v průběhu prosince každý den nějakým způsobem zachycovat kouzlo Vánoc. Články z této výzvy najdete všechny na uvedeném odkaze.

Ta druhá byla spíš taková osobní a byl to vlastně souhrn 26 jednotlivých výzev – moje předsevzetí o tom, jakých 26 věcí stihnu před mýma 26. narozeninama.

Nu, narozeniny se pomalu blíží a ještě stále mě pár kousků čeká. A o některých bohužel už vím, že je nestihnu. Třeba ujít těch 200 km dlouhý trek. Naše dovča bude tentokrát spíš jezdící než chodící, chystáme se na roadtrip, takže tenhle závazek musím posunout o rok později.

Některé věci jsou tak napůl. Moje podnikání. Nebo moje psaní, na které zoufale nemám čas.

Ale co vím, že v listopadu budu moci odškrtnout, jsou svatby, které aktuálně připravujia. A dokonce dvě 🙂 A návštěva Cornwallu, která Vám tady na blogu rozhodně neunikne!

A co se již zadařilo? Například veganský měsíc, o kterém jsem již psala  nebo můj sportovní milník – uběhnutý půlmaraton, o kterém možná ještě psát budu 🙂

Celé shrnutí mých úspěchů a neúspěchů zrekapituluji v listopadu a do té doby ještě zmobilizuji všechny své síly :). Držte mi palce 🙂