No vážně. Jelikož jsem se v uplynulých dnech pustila do vážného úklidu – vytřídění skříně, polic, knížek a cesta zdaleka ještě nekonči. Zároveň se ale věcí jen tak nezbavuji. Protože pro každou stále ještě funkční věc je možné najít další uplatnění – vlastně jí tak vdechnout další život. tak například vytříděné věcí nevyhazuji, nabízím je na Vinted anebo odnáším do specializovaných kontejnerů, ze kterých šaty putují na charitu. Knížky, které chci poslat dál, nabízím na Bookcrossingu. Nábytek, či jiné upotřebitelné ale lépe nezařaditelné věci můžete nabízet ve specializovaných fórech na Facebooku či na sítí Nevyhazujto.

No ale zpátky k tématu. Mám tu pěknou zásobičku  šperků a jiných doplňků, které jsou pěkné, ale nemám pro ně příliš využití. A protože mezi mými čtenáři jsou převážně ženy, napadlo mne nabídnout je vám 🙂

jewelry-611867_1920

Proč to dělám a co pro to musíte udělat vy?

V této soutěži nesoutěži nevyžaduji sledování blogu ani žádnou jinou formu odběru. Samozrejmě, že chci touto akci svůj blog zviditelnit. Ale proto, aby dostal šanci být viděn. To, jestli se rozhodnete zařadit ho mezi své oblíbené blogy, je už čistě na vás. A pochopitelně budu moc ráda, protože každý blog vyžaduje spoustu práce a každý čtenář je pro blogera či blogerku odměnou za tu odvedenou práci.

Především ale chci touto akcí vdechnout odloženým věcem nový život. Napsat nový příběh věcem, které u mne nemají tolik příležitostí zazářit. A to přesně bude Vašim úkolem!

treasure-chest-619868_1920

Takže pravidla soutěže jsou jednoduchá

  • Vyberte si šperk, která se vám líbí
  • Vymyslete mu nějaký příběh, může být i úplně kraťoučký – co ho u vás čeká, či naopak co šperk už stihl zažít. A napište ho do komentáře pod příspěvek s nabízeným kouskem. Nebojte se popustit uzdu své kreativitě 🙂 Ten nejpěknější vyberu a jeho autorka dostane možnost vybrané cetičce příběh zrealizovat 🙂 A to je celé.

Ještě drobné technické detaily

  • Každý šperk budu na svém blogu a na Facebooku nabízet dva dny. Pokaždé vyvěsím na blog vítězný příběh darovaného šperku a v závěru příspěvku vyvěsím fotografii toho aktuálně nabízeného. Drobné specifikace budou k dispozici u fotografie.
  • Co se týče předání šperku, je možné se domluvit na osobním převzetí v centru Prahy, či Vám jej mohu zdarma poslat poštou. Budete-li však chtít zaslat doporučeně či mimo Českou republiku, poštovné bude na vaše náklady.

A teď už… tři, dva, jedna… Truhla se otevírá!

Rozdávám šperky čtenářům blogu

Náhrdelník s výrazným zlatým ornamentem kolem krku. Materiál: bižuterní kov. Posílat své příběhy můžete až do čtvrtka, 25. února do půlnoci 🙂

 

Moc doufám, že si tuhle akci užijete se mnou 🙂

Mějte fajnový den,

http---signatures.mylivesignature.com-54493-339-94803C1AF41501707EC5E623A7C2F256