Ahoj! Zdravím vás ze svého super-vyhřátého podkrovního pokoje na Praze 8. Ta vedra jsou stále ubíjející…

Nedávno mě napadlo, že vzhledem k batolecímu věku mého blogu bych se měla alespoň trochu aktivně zasadit o jeho zviditelnění. V dnešní době se informace na internetu šíří neuvěřitelně rychle a snadno, ale právě kvůli tomu může mnoho zajímavostí ve spleti ostatních zapadnout. A tak mne napadlo – zkusím propojit značku svého virtuálního já se svou osobou jako takovou. A v tu ránu byl nápad na světě – co takhle lákat nevirtuální kolemjdoucí do mé online blogové sféry? 🙂

Nechala jsem si vyrobit vlastní tričko, které odkazuje na můj blog, a jelikož jsem z nabídky byla opravdu nadšená, rozhodla jsem se jí předvést i Vám.

Objevila jsem stránku Shirtinator, která, podobně jako mnoho jiných, nabízí možnost vytvoření trička na míru. Nicméně na rozdíl od jiných mne tato stránka příjemně překvapila širokou paletou motivů a možností, jak si tričko (šaty, čepice či spodní prádlo) maximálně přizpůsobit svým představám.

1trickoNa výběr je skutečně nejen mnoho motivů a možnosti nahrát si vlastní obrázek, či libovolně grafiku kombinovat na přední i zadní straně třička, ale co mne skutečně nadchlo, bylo to, že i triček samotných je na výběr opravdu mnoho. Materiál triček bývá ze 100% bavlny a čím mi udělali radost bylo, že mnoho triček je i z organické bavlny.

Organická bavlna, jinak také bio-bavlna, je alternativou k běžně produkované bavlně. Na její produkci nebylo spotřebováno tolik hnojiv a pesticidů, a farmáři, kteří ji pěstují, dostávají férovou odměnu. Zatím se bohužel ještě málokde setkáme s prodejem biobavlny, proto jsem byla opravdu nadšená, že Shirtinator ji ve své nabídce má.

org

Se stránkou se dobře pracuje a kromě široké nabídky je vlastní návrh trička velmi snadný a intuitnivní. Takže jakmile tričko dorazí, podělím se o něj s Vámi krátkým fotoshootingem 🙂

Přeji všem, ať ta úmorná vedra hravě zvládáte.

S láskou, M.M.