Dneska bych ráda malinko uhnula z cornwallského seriálu a chtěla bych vás seznámitt s báječným projektem, na kterým s partou nadšených lidí právě dělám. Jistě si vzpomenete, jak jsem psala o své účasti na Plzeňském Barcampu. Tak tentokrát jsem se přichomítla přímo k organizaci celé akce, tentokrát však přímo v hlavním městě! Pražský Barcamp zkrátka bude třída!

SPRINGTIME

delame_barcamp

Pražský Barcamp nese podtitul „podnikání a vzdělávání mladých“ a o tom přesně je – jeho cílem je namotivovat mladé lidi, probudit v nich odhodlání pustit se do realizace vlastních snů, zorientovat se v nepřeberném množství informací a najít si mezi nimi ty opravdu potřebné.

připravuji_pražský_barcamp

Je to skvělá práce, díky které si navíc plním jeden z mých loňských závazků – navštěvovat více pražských kaváren. Tak třeba teď naposledy jsme Barcamp připravovali v KARE Café a musím říci – to byl teda zážitek. Pokud podobně jako já rádi navštěvujete obchodní domy s nábytkem jenom proto, abyste si užívali načančaných interiérů, polehávali v designových postelích a zkoušely si ultrapohodlné gauče (a na závěr to celé zaplácli švédskýma kuličkaam:D), KARE Café Vás ohromí.

Bere si totiž to nejlepší z kavárny a z prodejny designového vybavení. Je to kavárna A designový obchod zároveň. A místo masových koulí dostanete perfektní quiche nebo chřestovou polévku. A když budete o něco šikovnější než já, tak se ani nepolijete okurkovou limonádou (P.S. nebylo to tak špatné, celý zbytek dne jsem pak voněla jako limonáda!). Zkrátka paráda. No však se pokochejte sami:

Vstup do designové kavárny

Interiér kavárny na vás doslova dýchne uměleckou atmosférou. Připadáte si trošku jako v Říši divů…

KARE_CAFE

kare_café_obyvak

KARE_CAFÉ_pracovna

Úplně si dovedu představit udělat si ve svém bytě podobný „pánský klub“, kam bych chodila pít whiskey a kouřit doutníky. Ehm…

 

kare_café_světla

Bublinová světla mi doslova učarovala…

 

králíci_v_kare

… A to bych nebyla já, abych si nevyfotila králíky 🙂

 

art_display_kare_cafe

Tohle je perfektní! Podobný Art Display budu dělat v našem obýváku 🙂 Jen na to nemám dost ulítlověcí. Ty knoflíky jsou boží!

 

Misa_s_taskou

Vidíte tu podobu?

Jo, a aby toho nebylo málo, tak jsme večer odpoledne zakončili ještě obchůzkou designových hadráren 🙂 A to jsem chtěla dneska začít přepínat mysl na minimalismus. Bude to chtít asi ještě trochu víc úsilí 🙂

Každopádně, Barcamp je zatím ještě v plenkách, ale brzy se to celé rozjede. Proto nás sledujte na Facebooku, kam zatím dáváme 100% užitečné tipy pro všechny, kteří chtějí začínat s podnikáním.

Mějte se krásně!

https://www.facebook.com/prazskybarcamp/videos/1821911014709862/