Před pár dny jsem zveřejnila takovou mojí malou osobní soutěž. Vzdávám se věcí, které nepoužívám, ale zapřísáhle je nevyhazuji. Víte kolik věcí lidé dnes a denně vyhazují a jiní lidé si ty samé věci dnes a denně kupují? A víte, co je výsledkem tohoto bezútěšného stavu? Kromě vyprazdňujících se peněženek, což je za tím vším to menší zlo? Plné, neustále narůstající skládky a rodiny někde na východě, které pro naši marnotratnost pracují i více než 12 hodin denně a za mizerný výdělek.

Anna Polívková o tomhle problému natočila pěkné video, můžete si ho prohlédnout na tomto odkaze.

Každopádně zpátky, o celém mém debordelizačním rozhodnutí jsem psala v prvním článku, ve kterém také najdete Pravidla soutěže! V rychlosti tedy. Máte-li zájem vyhrát aktuálně vyvěšovaný šperk, je třeba splnit následující

  • Není třeba mít blog My Inpires v odběru
  • Naopak je třeba připojit komentář, ve kterém mi povíte příběh. Nový příběh, který čeká Váš zvolený kousek.

A co teď čeká zlatý náhrdelník?

Jpeg

Náhrdelník teď poputuje k jedné osecké čarodějce a pevně věřím, že ho nová majitelka nabije spoustou pozitivní energie. Miroslava totiž pořádá ve Středních Čechách ženské rituální kruhy a Reiky, náhrdelník má tedy před sebou spoustu velkých zážitků v podobě meditací. A kdo se bude chtít dozvědět víc, můžete se podívat ještě sem.

Miroslavo, pošlete mi prosím zprávu na zilkova.martina@gmail.com – domluvíme se na převzetí.

A teď už to, na co čekáte. Pomalu znovu otevíráme truhličku s pokladem.

Vyměním šperky za příběh

Náhrdelník z bílých plastových korálků, délka po prsa. Soutěžit o tento kousek budete moci do soboty, 27. února do půlnoci.

 

Tak co, líbí se Vám?

Přeji hodně štěstí,

http---signatures.mylivesignature.com-54493-339-94803C1AF41501707EC5E623A7C2F256