Jsem moc ráda, že se Vám můj debordelizační projekt líbí 🙂 A pro ty z vás, kteří třeba ještě neví – postupně se snažím zbavovat věcí, pro které už nemám dostatečné užití. Snažím se ale odloženým věcem „vdechovat“ nový život, namísto sprostého vyhození do koše. A proto jsem se rozhodla v případě odložených šperků a doplňků je nabízet vám – výměnou za příběh. Ukažte mi, jak mým věcem vdechnete nový život, popište mi příběh, klidně úplně fantastický a vymyšlený. Chci vidět, že darovanou věc budete mít rádi 🙂 Více o mých motivech najdete v původním článku.

Jpeg

A teď už k příběhu starobylého medialonku.

Po opravdu dlouhé úvaze, kdy jsem se rozhodovala ze dvou kouzelných příběhů, jsem se rozhodla vybrat Michaelu Barthovou. Její příběh o babičce mne opravdu dojal 🙂 Chcete si všechny soutěžní příběhy přečíst? Najdete je tady 🙂

Teď Vám povím Michaely příběh.

Tenhle medailonek znám od malička. Vídala jsem ho na krku své nejmilovanější babičky.
Poprvé jsem si ho všimla na její svatební fotce. Babička vypadala jako šlechtična a medailonek jeji krásu podtrhoval.
Jako puberťačka jsem podobnými cetkami opovrhovala a na medailonek zapomněla.
Pak jsem se vdala, měla první miminko a babička se stala mým vzorem. Měla totiž 10 dětí a nikdy si nestěžovala. Medailonek měla na krku při křtu mého syna.
Život běžel a já žila hektickým stylem dnešní doby.
Babička onemocněla a já si čím dál častěji prohlížela její fotky z mládí. Tak moc jsem se jí podobala, tak moc jsem chtěla být silná jako ona, tak moc jsem ji obdivovala.
Moje babička zemřela. Tu noc ke mně přišla ve snu. Byla mladá, krásná a něco mi říkala. Nerozuměla jsem jí….pak mi položila do dlaně…medailonek.

Jpeg

Děkuji Michaele za účast a prosím, pošli mi na sebe kontakt, ať se můžeme domluvit na odeslání 🙂

Teď už ale k dalšímu šperku!

Vyměním šperky za příběh

Na obrázku vidíte náhrdelník s bílou aplikací na zlatém bižuterním řetízku.

Vyměním šperky za příběh

Povězte mi jeho příběh! Máte čas do pondělní půlnoci, 7. března.

Všechny detaily zapojení najdete v původním článku. ve zkratce – podělte se se mnou o svůj příběh v komentáři pod článkem. Nic víc netřeba 🙂 Vyberu ten, který mne nejvíc zaujme.

P.S. Všechny nabízené poklady najdete v souhrnu na této stránce.

Mějte krásný víkend,

http---signatures.mylivesignature.com-54493-339-94803C1AF41501707EC5E623A7C2F256