V několika předchozích článcích jsem psala o stěhování. No, už je to tady. Ve skutečnosti se nestěhujeme, jenom děláme velké změny v našem starém bytě.  Žádné bourání, ale spoustu malování, stěhování velkých kusů nábytků a celková restylizace. Takové ty první byty nikdy zcela nenaplní představu, kterou o nich máme. Rozhodně se jí dá ale s trochou šikovnosti přiblížit. Dneska bych se chtěla podělit o to, jak by po tom velkém zásahu měla vypadat naše koupelna.

Aktuální stav i s navrhovanými změnami vypadá nějak takto:

koupelna

koupelna2

Bude potřeba hromada úprav! Dlaždičky jsou v katastrofickým stavu, jsem zvědavá, jestli se mi je někdy podaří pořádně vyčistit. Kromě téhle tvrdé práce mám ale i přesnou představu o té jemnější.

  • Rozhodně to chce vybrat nějaký pěkný závěs, který opticky oddělí vanu. Rozhodně ne žádnou škaredou gumu, ale spíš něco, co bude vypadat jako nebesa. Nějak takto:

 

zavesy_vana

Inspirace pochází z webů http://cococozy.com/ a http://imgfave.com/

Další věc je, že bych chtěla celé koupelně vdechnout trochu dřevitého tónu. Vymalovat nad kachličkama na hnědo, některé části zakrýt buďto rákosem nebo otapetovat do nějakého přírodního motivu. Spoustu inspirací jsem načerpala zde:

koupelna_inspirace

Inspirace pochází z webů http://www.woohome.com/ a http://homesthetics.net/

4e63d3a113b07329571d8ffb23fd48d2

Cílem zkrátka je, aby se naše malá koupelna proměnila v naše domácí minilázně. Aby se v ní dalo příjemně relaxovat. Znáte to… když přijdete do welness, obklopí vás dřevo, takové to tlumené osvětlení a vůně. Tak něčeho pdoobného bych chtěla docílit. Takže doufám, že se to zadaří. Rozhodně pak o výsledku napíšu, takže stay tuned… 🙂

Takže… máte nějaké další inspirace, které by mi pomohly tuhle představu naplnit?  Budu fakt moc ráda! :))