Trošku jsem pořadí posledních několika článků zpřeházela, nicméně dneska konečně došlo na oddalované – na mojí knihu citátů. Tenhle článek jsem chtěla napsat vlastně už dávno – od té doby, co jsem podobný nalezla na Wayllině blogu. Nebude jich tolik. Vlastně je mým zvykem spíš  zaškrtávat líbivé pasáže přímo v knížce a procházet celou knihovnu se mi nechce. Ale od teď (až do skonání světa!) Vám budu zajímavé pasáže z knih posílat přímo na Facebook stránku Pihovaté. Namísto všudypřítomných motivačních citátu najdete u mě citáty z knih, které stojí za zapamatování. Co na to říkáte? 🙂

Pihovatá (3)

Nicméně tady máte něco málo k těm dnešním! 🙂 Prvních deset a začínáme tématicky!

Nevím, jestli rozumím mužům, nevím, jestli jim rozumět chci, ale ráda je poznávám, ráda je rozesmívám a ráda se do nich zamilovávám. (4)

Občas, když mě začne mrzet svět, jdu sem a dám si vodku s tonikem. (1)

Občas, když mě začne mrzet svět, jdu sem a dám si vodku s tonikem. (5)

Občas, když mě začne mrzet svět, jdu sem a dám si vodku s tonikem.

Občas, když mě začne mrzet svět, jdu sem a dám si vodku s tonikem. (2)

Občas, když mě začne mrzet svět, jdu sem a dám si vodku s tonikem. (4)

Nevím, jestli rozumím mužům, nevím, jestli jim rozumět chci, ale ráda je poznávám, ráda je rozesmívám a ráda se do nich zamilovávám.

Nevím, jestli rozumím mužům, nevím, jestli jim rozumět chci, ale ráda je poznávám, ráda je rozesmívám a ráda se do nich zamilovávám. (1)

Nevím, jestli rozumím mužům, nevím, jestli jim rozumět chci, ale ráda je poznávám, ráda je rozesmívám a ráda se do nich zamilovávám. (2)

Nevím, jestli rozumím mužům, nevím, jestli jim rozumět chci, ale ráda je poznávám, ráda je rozesmívám a ráda se do nich zamilovávám. (3)