Jpeg

Ahoj mí drazí! Taky u vás hraje příroda všemi barvami? Někdo mi říkal, že podzim už začíná hnědnout, ale tady u nás na severu je stále paleta pestrá.

Měla jsem příležitost vyzkoušet pár nových kousků, tak bych se s Vámi ráda podělila o několik módních podzimních tipů.

stažený soubor (3)

Tak za prvé, půjčila jsem si kabát mojí malé sestřičky. Původně měla být na fotkách se mnou, ale potykala si s nějakým moribundusem a věnuje se hlavně jemu. Tak jsem si místo ní na focení zapůjčila její svršek – není to ta pravá barva k tomuhle období? 🙂

2

Další kouzelnou věcí v mém podzimním šatníku jsou tyhle vázané nadkolenky, Chtěla bych za ně poděkovat e-shopu So Sexy, který ve svých skladech nabízí širokou paletu punčoch i spodního prádla. Víte, jak funguje synchronicita? Zrovna, když jsem se začala poohlížet po pěkných nadkolenkách, které bych mohla na podzim nosit k sukním, dostaly se mi do rukou tyhle nápadité a příjemné kousky.

12

A viděli jste tu parádu, co mám ve vlasech? Nedávno jsem slibovala, že se pustím do výroby vlastních peříčkových čelenek, tak tady je moje prvotina 🙂 Brzy Vám sem vyvěsím návod. A ty korále jsou z aztéckého achátu, ulovila jsem je v jednom maličkatém hobbymarketu na Florenci.

Tak, co na to říkáte? Těším se na Vaše komentáře.

S láskou, M.M.