Jak jsem naposled psala o hledání snové práce, tak s tím se vlastně pojí i dnešní téma BlogoVýzvy – tedy jaké jsou moje plány, a to v krátkodobém i tom nejdlouhodobějším výhledu.

Nebudu psát o takových vágních plánech jako najdu si práci, založím rodinu, budu žít šťastně až do smrti, protože koneckonců – takové odpovědi za prvé ve většině případech vůbec nejsou plány, za druhé jsou de facto nerealizovatelné.

Velké

Co mě rozhodně čeká v následujících měsících?

1)      Chystám se na božskou cestu na anglický jih!

2)      S pár mladými nadšenci organizujeme první Pražský Barcamp podnikání mladých, který se chystá otevřít své brány na podzim tohoto roku!

3)      Po létě slavnostně a oficiálně odstartuji poskytování služby (před)svatební koordinace

 

Co se týče nějakých střednědobých výhledů, tak mám před sebou ještě několik nerealizovaných předsezvetí, které jsem si formulovala k pětadvacátým narozeninám!

A dál?

Práce

Naprosto přesně vím, že chci dělat práci, která mě baví sama o sobě. Je to pro mě důležitější než peníze nebo než status. V práci strávíme v průběhu života hrozně moc času a i kdyby to bylo o půlku méně, je to moc na to, abych tím marnila svůj život.

Jak vypadá moje pracovní idylka?

Pracuji přibližně dvacet až třicet hodin týdně. Vzhledem k mému biorytmu vstávám později a dopoledne trávím vyřizováním e-mailů, administrativou – méně kreativní činností, se kterou můžu začít už u snídaně.

Oběd je ve znamení “byznys PR” s kolegy a partnery. Odpoledne začíná kreativní práce, jelikož v tu dobu zvládám největší zápřah. A pozdní odpoledne či podvečer bývá opět v PíáRovém duchu, tentokrát ale v networkingových intencích.

macbook-577758_1280

Bydlení

Bydlení je pro mě hrozně důležité, moje idylka je ale takové schizma dvou naprosto odlišných představ! Na jednu stranu úplně vidím sebe sama v pěkném malém domečku se zahradou, který si upravuji k obrazu svému, na druhou stranu se ale také vidím v krátkodobých pronájmech a většinou spíš na cestách. Přou se mi tady o sebe dvě mé životní vášně – vytváření a udržování takového toho rodinného krbu a cestování a nezávislost. No to jsem sama zvědavá, kam budou v následujících letech moje kroky směrovat spíš!

vintage-1149558_1280

 

Rodina

Rozhodně se chci vdávat a rozhodně chci mít děti. A tady moje představa končí a dál už je to všechno jen velký mlžný opar. Nemám tušení kdy, kolik, jak, kde… (jediný co snad vím je s kým:)). Ale snad je to dobré znamení. Minimálně mi nehrozí žádné zklamání 🙂

Cestování

Mám na plánovaných spoustu míst, která chci navštívit a nedávno jsem oficiálně začala šetřit na svojí životní cestu po Te Araora J. Jinak mám už přesnou představu, kam pojedu na dovču v následujících letech, jaká místa ještě nutně musím v nejbližší době vidět, kde chci jednou trávit (měsíc!) líbánek. A tak 🙂

woman-731887_1280

A jak to máte vy? Jaké jsou vaše plány? :))